Forumilac.Com // Forum,Pvp,Metin2,Web,Online,Edebiyat,Download,Program

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumilac.Com // Forum,Pvp,Metin2,Web,Online,Edebiyat,Download,Program

Forumilac.Com // Forum,Pvp,Metin2,Web,Online,Edebiyat,Download,ProgramHoşgeldiniz!

NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda!

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 45951866
    Rep Puanı : 6
    Reklam : NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda! 2qip6y9

NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda! Empty NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda!

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 04, 2011 12:13 am

Gerekli Programlar:
    Phoenix: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 140 MB
    6300 PPU dosyası: MaxiCep.Com - Bilgilendirme
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden Nokia bb5 firmware ye tıklayın. telefonunuzu seçip indirin.

Bazı ppular burda : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Üstteki programları kurduktan sonra Phoenix i açın. Telefonunuzu Nokia modunda bağlayın. Resimdekileri sırayla yapın.

NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda! 60378463
    S40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!!

File ı açın Scan product a tıklayın. Program telefonunuzu görecek. Sonra Üstten Product kısmına gelin. Product Profile yi seçin. Resmi inceleyin.

NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda! 82334232

RM-217 6300 içindir. 3110c için RM-237 klasörünü 3500c için RM-272 klasöürün seçmeniz gerekir.

Alttaki resimdeki işlemleri de yapın..

NOKIA S40 Serisi Uygulama Erisimi Sorunlari Çözümü. Garantili - Resimli Anlatım Burda! 26020685

Java TCK On(R&W Only) yi seçin.
    Phoenix i kapatın. Hiçbi program okuma ve yazma izini istemiyor. Rahatça kullanabilirsinizS40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!!

Uyarı: Programlar ŞEBEKE erişimi için de izin istemiyor. Yani internete otomatik giriyor. O programları çalıştırmamanızı tavsiye ederim.. Anlattıklarım 6300 için.

Kolay gelsinS40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!! (Teşekkür et butonunu kullanmayı unutmayın.)

(Alttaki eklentileri Rar dan çıkartın. Sonra çift tıklatıp kurun..)

---------------------------------------------------------------

6300da arama içi sayacı getirebilirsiniz.
    239. sıradaki "enable/disable the call duration counter" ın karşısına tik koyun işlem tamamdır.
    Ve müzik çaları da ana menüye getirebilirsiniz direkt olarak.
    Bunun için listeden "MusicPlayer menu item in T-MO Main menu" yazanın karşısına tik koyarsan ana menüye gelir müzik çalar..
    daha birçok özelliği var.. yavaş yavaş deneyerek açıklayacağım..

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 3:02 pm