Forumilac.Com // Forum,Pvp,Metin2,Web,Online,Edebiyat,Download,Program

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumilac.Com // Forum,Pvp,Metin2,Web,Online,Edebiyat,Download,Program

Forumilac.Com // Forum,Pvp,Metin2,Web,Online,Edebiyat,Download,ProgramHoşgeldiniz!

Nokia E71 Cep Telefonu Hakkinda Görüsleriniz

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 45951866
    Rep Puanı : 6
    Reklam : Nokia E71 Cep Telefonu Hakkinda Görüsleriniz 2qip6y9

Nokia E71 Cep Telefonu Hakkinda Görüsleriniz Empty Nokia E71 Cep Telefonu Hakkinda Görüsleriniz

Mesaj tarafından Admin Cuma Ara. 24, 2010 2:54 pm

Arkadaşlar ortalama 2 hafta oldu alalı E71 sahibiyim bildiğim kadarı ile symbian 9.2 s60 işletim sitemi kullanılıyor (yanlışım avrsa düzeltin!) karşılaşmış olduğum problem ve çözümleri için desteğinizi esirgemeyin, daha yeni bir telefon olması nedeni ile gerek program gerek işletim sistemi olarak bazı sıkıntılar çekmekteyim, başlıcaları şunlardır!
    Maxicep.com - Nokia E71 Hakkında Herşey! 1- Bir çok progaramı yüklerken sertifika sorunu çıkıyor, forumlarda yazılan çözümleri uyguladım sonuç alamadım, genelde Nseries telefonlar için çözümler mevcut galiba,
    2- Bir mp4 videoyu aynı şekilde sonyericcson w910i ve e71'e yükelidim sony problemsiz yürütürken e71 real playerde yürütürken zorlanıyor ve takılma yapıyor neden?
    3- İçinde Turkcell ile ilgili tema, ekran koruyucu açılış mesajı var bunları bir türlü silemedim, *#7370^# yaptım gene gitmedi, ne yapmam gerekiyor, KVK Teknik servisler bu telefonu komlple format atarmı?
    4- Bir kaç video klibi arka arkaya izlemek mümkün değilmi (playlist mesela) bir video bitince ''geri>dosya>video klipler>aç'' yapmak zorundamıyız?
    5- Telefon belli dönemlerde öyle bir yavaşlıyorki saçma saçma hareketler yapıp kapanıp açılıyor, nokia.com dan e71 ile ilgili en son yazılılımı yükledim gene saçmalıyor bazen!
    6- Maillerimi kurdum, hotmail ve gmail kullanıyorum otomatik almak için ne yapmalıyız, sürekli manuel e-posta eşitlemi yapmak zorundayız?
    7- Yeni temalar mevcutmu, nerden bulabilirim?

Şimdilik bu kadar yeni problemler oluşursa haber veririm, saygılar!

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 7:27 pm